top_left top Latvian Russian top_right
01_start_img
top1
left
GALVENĀ
sp
Mūsu jaunumi
Tirgus jaunumi
Speciālista padomi
Derīgi zināt
Tas ir interesanti
sp
- m/s - m/s - m/s
.. .. ..

left1

Apsaimniekošana

Kas ir kopējais starp privātmāju, daudzdzīvokļu māju un ofisu ēku? Mēs nerunāsim šeit par arhitektūras īpatnībām un izmantotajiem būvmateriāliem. Jebkura no šīm ēkām ir mūsu vide, kurā mēs pavadam savas dzīves lielāko daļu. Jebkurā gadījumā mūsu komforts ir atkarīgs no tādiem faktoriem, kā:

 • iekšējās un ārējās apdares kvalitāte
 • visu ēkas konstrukciju un elementu teicams stāvoklis
 • visu sistēmu un iekārtu teicama darbība

Jebkuras ēkas apsaimniekošana ir komplekss uzdevums, kas prasa sistemātisku pieeju. Ir zināms, ka vieglāk, ātrāk un lētāk ir novērst problēmu, nekā velāk pārvarēt tās radītās sekas. Tieši tāpēc gudri un piesardzīgi ēku un dzīvojāmo māju īpašnieki ļoti nopietni attiecas pret regulāru nekustamā īpašuma apsaimniekošanu. Bet arī šajā jautājumā ir savas nianses.

Teiksim, īpašnieks var pats nolīgt strādniekus, kuru pienākums būtu uzraudzīt ēkas stāvokli un savlaicīgi novērst bojājumus. Strādniekiem ir jāmaksā alga un ir jānodrošinā sociālās garantijas – tie ir nopietni izdevumi. Varbūt lielu kompāniju vadītāji var atļauties izdevumus, kas ir saistīti ar patstavīgu ēkas apsaimniekošanu. Kaut gan liekas naudas nemēdz būt nevienam. Te katram saimniekam ir jāizlemj pašam.

Privātmāju īpašniekiem ir nedaudz vieglāk organizēt sava īpašuma apsaimniekošanu, nekā ar ēku, kurā atrodas biroji, tirdzniecības un ražošanas telpas. Bet arī privatpersonām gadās reizēm steidzami meklēt meistaru, kurš varēs novērst bojājumu. Un labi, ja tas būs salūzis izlietnes maisītājs vai bojāta slēdzene. Ar šādu problēmu ir iespējams nedaudz pagaidīt. Bet kā tikt galā, ja ir plīsusi ūdensvada caurule vai pārdeguši elektriskās instalācijas vadi? Bail pat iedomāties situāciju, kad ziemas laikā pārtrauc darboties apkures sistēmā. Vai ir vērts tā risķēt?

Patiešām, daudz prātīgāk un piesardzīgāk būtu padomāt jau iepriekš par to, kā novērst bojājuma rašanos, kā arī par to, kā rīkoties ārkārtas situācijās, lai nevajadzētu steidzīgi meklēt meistaru un ķerties pie jebkura, bieži vien šaubīga palīdzības piedāvājuma. Ēku apsaimniekošana – tas ir nopietns un atbildīgs darbs, un vislabāk ir katram nodarboties ar savu darbu.

Apsaimniekošanas kompānija „Bruvers Pluss” ir gatava kļūt par jūsu uzticamo partnieri. Mēs piedāvājam gan pastāvīgu ēkas apsaimniekošanu, gan avārijas situāciju operatīvos risinājumus.

Ko nozīmē „ēku apsaimniekošana”? Jūs varēsiet uzticēt mums pilnu vai daļēju ēkas sistēmu apsaimniekošanu. Mūsu speciālisti apkalpo:

 • ventilācijas sistēmas
 • apkures sistēmas un katlus
 • kondicionēšanas sistēmas
 • videonovērošanas un signalizācijas sistēmas
 • elektriskās sistēmas
 • gaisa aizkarus

Mūsu kompetencē ir arī tādi svarīgi uzdevumi, kā:

 • daudzstāvu ēku fasāžu logu mazgāšana
 • sētnieka pakalpojumi
 • telpu uzkopšana
 • jumtu tīrīšana no sniega
 • sīkie remontdarbi

Pat tad, ja jums rodas nepieciešamība veikt pavisam nelielu kosmētisko remontu vai jāpielīmē flīze, jūs droši varat izsaukt mūsu meistarus. Mēs atbrauksim jebkurā laikā un novērsim problēmu, pat tad, ja izskatās, ka tas ir īsts nieks. Mēs zinām, ka mūsu darbā sīkumu nav. Nevajag atlikt uz vēlāku pat sīkumu salabošanu, jo sīkumiem ir tendence krāties, un nav ne kā pastavīgāka pagaidām. Mēs piedavājam uzturēt jūsu īpašumu ideālā stāvoklī.

Professionālā ēku apsaimniekošana – tas nemaz nav grūti un dārgi. Mēs ar prieku piedāvājam savus pakalpojumus. Ja jūs atrodaties Rīgā, Rīgas rajonā vai Jūrmalā, kompānija „Bruvers Pluss” izpildīs pēc jūsu vēlmes tādus uzdevumus, kā pastāvīgu ēkas apsaimniekošana, bezmaksas ēkas stāvokļa dignostiku, īsākajā laikā atrisinās avārijas vai citas neparedzētas situācijas. Jūsu māja – tas ir jūsu cietoksnis. Mēs palīdzēsim to nostiprināt. Kas vēl ir nepieciešams, lai justos droši un mierīgi? Zināt, ka mūsu firmas darbinieki atbrauks pēc jūsu izsaukuma jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā. Tā tiešām ir: mēs strādājam visu diennakti un bez brīvdienām.

Mūsu firma apkalpo gan daudzstāvu mājas, gan privatmājas un kotedžas. Mūsu darbinieku pieredze un atbildīga attieksme pret darbu jau sen ir nopelnījusi kompānijas klientu atzinību. Mūsu reputācija, strādnieku kartīgs ārejais izskats un professionālās iemaņas runā paši par sevi. Pazīstamas kompānijas un sabiedrībā pazīstami cilvēki uztic mums savu īpašumu apsaimniekošanu. Mūsu klientu atsauksmes un viņu uzticība ir galvenie mūsu darba kvalitātes apliecinājumi.

right1
PARTNERI _dot_right

_spicer

www.strabag.comwww.zmni.lv

_spicer


www.norvik.lv
Image
 Image
 

right
down1
down_left
par mums    |    pakalpojumi    |    mūsu projekti    |    hidroizolācija    |    kontakti    |    apsaimniekošana
down_middle Brūvers Pluss SIA

Firsa Sadovņikova iela 39
Rīga LV-1003
Latvija
down_right
down2
copyrightBrūvers Pluss 2007 - 2013    
down3


www.BBES.lv - Business Banner Exchange System