top_left top Latvian Russian top_right
01_start_img
top1
left
GALVENĀ
sp
Mūsu jaunumi
Tirgus jaunumi
Speciālista padomi
Derīgi zināt
Tas ir interesanti
sp
- m/s - m/s - m/s
.. .. ..

left1
Hidroizolācija

Mūsu uzņēmums - "Brūvers Pluss" ir veicis virkni pētījumu cīņā ar hidroizolācijas bojājumiem un lieko mitrumu un tā izraisītajām sekām, mēs izvēlējāmies vislabāko risinājumu: inovacionālo sistēmu - OSMOTERRA PROTEO, kuru ir izgatavojusi un patentējusi vācu kompānija OSMOTERRA GmbH, kura ļauj, bez augstām izmaksām, aizsargāt Jūsu mājas pamatus no mitruma, kas ir radies pamatu un sienu hidroizolācijas bojājumu rezultātā, kā arī Jūsu veselību - no slimībām, kuras izraisa pelējuma sporu sēnīte. Parakstot līgumu par šīs ierīces uzstādīšanu savās mājās, Jūs garantēti atbrīvosieties no pelējuma sēnītes, mitruma un nepieciešamības veikt ikgadējus remontdarbus postošā mitruma iedarbības rezultātā. Mēs dodam produktam divu gadu garantiju, kuras laikā, mēs bez maksas, veiksim mitruma mērīšanas pakalpojumus. Tiks veikta pilna iepriekšēja Jūsu mājas laboratoriskā analīze ierīces uzstādīšanas brīdī. Tas ļaus redzēt un salīdzināt sienu mitrumu pirms un pēc sienu susināšanas ierīces OSMOTERRA PROTEO uzstādīšanas.

Kā tas darbojas:

  • Pie Jums atbrauks mūsu uzņēmuma speciālists un paskaidros mūsu ierīces darbības principus;
  • Tiks veikta neliela problemātisko zonu urbšana (4 vietās);
  • Notiek materiāla (proves) noņemšana;
  • Ar speciālu reaktīvu palīdzību, tiek noteikts valgmes un sāls saturs;
  • Pēc montāžas darbu veikšanas, tiek veikta kvalitatīva spraugu aiztaisīšana;

Pēc pārbaudes rezultātiem, tiek sastādīti testēšanas akti, kurus paraksta abas puses. Pēc rezultātu saņemšanas, ja tie apstiprina mitruma normu neatbilstību, mūsu uzņēmums apņemas veikt OSMOTERRA PROTEO hidroizolatora uzstādīšanu Jūsu mājās.

Kā notiek OSMOTERRA PROTEO
 uzstādīšana? Sistēmu uzstāda "Bruvers Pluss" speciālists, uz pasūtītāja izvēlētās sienas daļas, kura atbilst OSMOTERRA PROTEO turpmākai efektīvai darbībai. Lai varētu uzstādīt OSMOTERRA PROTEO, ir jābūt iespējai to pēc iespējas tuvāk pievienot parastai elektriskajai rozetei. Ar šī pieslēguma palīdzību darbosies ierīce OSMOTERRA PROTEO, kura elektroenerģiju patērē tikai 14 Wt. Montāžas darbu beigās, tiek veikta ierīces darbības pārbaude, kura tiks veikta atkārtoti, vienu gadu pēc ekspluatācijas sākuma, turklāt iegādājoties pilnu paketi, mūsu uzņēmums veiks 
rūpīgu mitruma līmeņa salīdzinošo analīzi pirms un pēc uzstādīšanas, pasūtītāja izvēlētajos termiņos. Iegādājoties šo vai citu OSMOTERRA paku, tās vērtībā tiek iekļauti visi uzņēmuma pakalpojumi, un turpmāk klientam nav nekādu papildus izmaksu izmaksu. Ieguvums no OSMOTERRA PROTEO, izvēloties “Brūvers Pluss”
 par savu partneri cīņā ar mitrumu un tā seku pilnīgu likvidēšanu savās mājās, Jūs iegūsiet:

- optimālu klimatu savās mājās;

- komfortu, un dzīvi bez pelējuma sporām;

- veselīgu atmosfēru bez alergēniem, pelējuma sēnīšu produktiem;

- iespaidīgu ekonomiju;

Uz visiem esošajiem jautājumiem, Jūs viegli saņemsiet atbildi no mūsu atsaucīgā personāla, kurš ir atbildīgs par informatīvo pusi, uzdot tos, var sazinoties ar mums pēc kontaktiem, kas ir norādīti atbilstošajā nodaļā.

right1
PARTNERI _dot_right

_spicer

www.strabag.comwww.zmni.lv

_spicer


www.norvik.lv
Image
 Image
 

right
down1
down_left
par mums    |    pakalpojumi    |    mūsu projekti    |    hidroizolācija    |    kontakti    |    apsaimniekošana
down_middle Brūvers Pluss SIA

Firsa Sadovņikova iela 39
Rīga LV-1003
Latvija
down_right
down2
copyrightBrūvers Pluss 2007 - 2013    
down3


www.BBES.lv - Business Banner Exchange System